TOPLITA AIRSOFT TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOPLITA AIRSOFT TEAM

amateur sports team
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Cateva poze pentru T.A.T si pt membrii

Go down 
2 posters
AuthorMessage
InsTincT

InsTincT


Posts : 6
Join date : 2012-07-03
Age : 30
Location : Toplita , HR

Cateva poze pentru T.A.T si pt membrii Empty
PostSubject: Cateva poze pentru T.A.T si pt membrii   Cateva poze pentru T.A.T si pt membrii I_icon_minitimeSat Aug 11, 2012 6:25 am

Aici o sa postez cateva lucrari d'ale mele , daca sunt Administratorii acestui forum de acord , desigur .

As dori sa ajut cu ce pot forumul , si cat de curand sa ne vedem si la joc !
Back to top Go down
InsTincT

InsTincT


Posts : 6
Join date : 2012-07-03
Age : 30
Location : Toplita , HR

Cateva poze pentru T.A.T si pt membrii Empty
PostSubject: Re: Cateva poze pentru T.A.T si pt membrii   Cateva poze pentru T.A.T si pt membrii I_icon_minitimeSat Aug 11, 2012 6:26 am

Aici am creat un banner , care daca va place puteti sa punei la forum . Daca doriti sa schimb cate ceva la el , specificati !

Cateva poze pentru T.A.T si pt membrii 29xdslz
Back to top Go down
alex

alex


Posts : 115
Join date : 2012-05-19
Age : 43
Location : Toplita

Cateva poze pentru T.A.T si pt membrii Empty
PostSubject: Re: Cateva poze pentru T.A.T si pt membrii   Cateva poze pentru T.A.T si pt membrii I_icon_minitimeSun Aug 12, 2012 2:50 am

Forumul are nevoie ca oamenii sa il foloseasca la altceva: intalniri, jocuri, idei de joc, poze... din pacate cam putini se folosesc de el asa cum trebuie.
De exemplu: anunta-ti prezenta la joc, sau fa primul pas pt un joc in cursul saptamanii.
Vino cu noi membri pt forum.
Si in primul rand vino la joc, apoi mai vorbim Wink
De exemplu azi la ora 16 la cpl. Suna-l pe misu pt arma. cheers
Back to top Go down
https://www.facebook.com/hr11alx
InsTincT

InsTincT


Posts : 6
Join date : 2012-07-03
Age : 30
Location : Toplita , HR

Cateva poze pentru T.A.T si pt membrii Empty
PostSubject: Re: Cateva poze pentru T.A.T si pt membrii   Cateva poze pentru T.A.T si pt membrii I_icon_minitimeSun Aug 12, 2012 3:50 am

Astazi din pacate nu pot pentru ca trebuie sa o ajut pe prietenamea la ceva dar in cursul saptamanii viitoare sper ca o sa ne strangem cativa sa mergem la un joc , pentru ca eu am vorbit cu Ionica pentru arme si trebuie sa fac rost doar de cativa oameni . Oricum mersi ca m-ai anuntat ! Un joc placut si spor la "Kill"-uri !
Back to top Go down
InsTincT

InsTincT


Posts : 6
Join date : 2012-07-03
Age : 30
Location : Toplita , HR

Cateva poze pentru T.A.T si pt membrii Empty
PostSubject: Re: Cateva poze pentru T.A.T si pt membrii   Cateva poze pentru T.A.T si pt membrii I_icon_minitimeMon Aug 13, 2012 2:48 am

Pana la urma am vorbit cu fratele lui Misu [ Ionica ] si vor merge 8 persoane la joc la CPL . Daca mai vrea sa vina cineva care detine deja o arma ar fii frumos sa ne adunam cat mai multi sa jucam si sa ne distram cat mai mult.
Back to top Go down
Sponsored content





Cateva poze pentru T.A.T si pt membrii Empty
PostSubject: Re: Cateva poze pentru T.A.T si pt membrii   Cateva poze pentru T.A.T si pt membrii I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Cateva poze pentru T.A.T si pt membrii
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» poze 12.08.12 cpl
» POZE DE PE AIRSOFTMURES
» Scenariu pentru C.P.L
» Regulament pentru jocurile T.A.T.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
TOPLITA AIRSOFT TEAM :: 'la bere'-
Jump to: