TOPLITA AIRSOFT TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOPLITA AIRSOFT TEAM

amateur sports team
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Saluttare T.A.T !

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Aleexx

Aleexx


Posts : 26
Join date : 2012-07-11
Age : 29
Location : Toplita, Harghita

Saluttare T.A.T ! Empty
PostSubject: Saluttare T.A.T !   Saluttare T.A.T ! I_icon_minitimeWed Jul 11, 2012 8:48 am

Ma numesc Pop Alexandru din Toplita ! Sunt dornic sa intru si eu in echipa si sa joc alaturi de voi ! Uni cu siguranta ma cunoasteti fiindca suntem vecini ! Smile
Back to top Go down
Vlad

Vlad


Posts : 5
Join date : 2012-05-23
Age : 39
Location : Toplita, iud. Harghita

Saluttare T.A.T ! Empty
PostSubject: Re: Saluttare T.A.T !   Saluttare T.A.T ! I_icon_minitimeWed Jul 11, 2012 12:09 pm

salut Alex, bine ai venit cheers
Back to top Go down
alex

alex


Posts : 115
Join date : 2012-05-19
Age : 43
Location : Toplita

Saluttare T.A.T ! Empty
PostSubject: Re: Saluttare T.A.T !   Saluttare T.A.T ! I_icon_minitimeWed Jul 11, 2012 12:42 pm

Aleexx wrote:
Ma numesc Pop Alexandru din Toplita ! Sunt dornic sa intru si eu in echipa si sa joc alaturi de voi ! Uni cu siguranta ma cunoasteti fiindca suntem vecini ! Smile

salut, si eu sunt pop alexandru si iti urez bun venit! Ce zici de jocul de duminica la mures? Te bagi? Eu m-as duce daca-mi ajunge pusca. Lasa un nr de tel te rog.
Explica-ne un pic avatarul tau, ca ii interesant. Smile

Welcome!
Back to top Go down
https://www.facebook.com/hr11alx
alex

alex


Posts : 115
Join date : 2012-05-19
Age : 43
Location : Toplita

Saluttare T.A.T ! Empty
PostSubject: Re: Saluttare T.A.T !   Saluttare T.A.T ! I_icon_minitimeWed Jul 11, 2012 12:43 pm

pare a fi masada, nu?
Back to top Go down
https://www.facebook.com/hr11alx
Aleexx

Aleexx


Posts : 26
Join date : 2012-07-11
Age : 29
Location : Toplita, Harghita

Saluttare T.A.T ! Empty
PostSubject: Re: Saluttare T.A.T !   Saluttare T.A.T ! I_icon_minitimeWed Jul 11, 2012 11:34 pm

Duminica Asta :d ? Eu ma alatur dar momentan nu am arma dar vorbesc cu misu sa imi de o arama !
Tell : 0749051609 Wink
Back to top Go down
Aleexx

Aleexx


Posts : 26
Join date : 2012-07-11
Age : 29
Location : Toplita, Harghita

Saluttare T.A.T ! Empty
PostSubject: Re: Saluttare T.A.T !   Saluttare T.A.T ! I_icon_minitimeThu Jul 12, 2012 1:55 am

Poza de la avatarul meu este facuta la ziua marinei la constata ! unde am fost lasat sa ma joc umpic de-a soldatul ! am probat Pistoale Pusti de asalt, lansatoare de rachete. etc... Si da este o masada cu lansator de rachete :d
Back to top Go down
alex

alex


Posts : 115
Join date : 2012-05-19
Age : 43
Location : Toplita

Saluttare T.A.T ! Empty
PostSubject: Re: Saluttare T.A.T !   Saluttare T.A.T ! I_icon_minitimeThu Jul 12, 2012 5:10 am

fain Smile
te sun mai pe seara sa bem o bere, sa discutam, poate se mai alatura careva. Vorbeste cu misu de replica.
Back to top Go down
https://www.facebook.com/hr11alx
Lupu

Lupu


Posts : 34
Join date : 2012-05-19
Age : 38
Location : Toplita

Saluttare T.A.T ! Empty
PostSubject: gemenii...   Saluttare T.A.T ! I_icon_minitimeSat Jul 14, 2012 2:07 pm

bine ai venit al 2-lea POP alexandru....spor la jocuri....
Back to top Go down
alex

alex


Posts : 115
Join date : 2012-05-19
Age : 43
Location : Toplita

Saluttare T.A.T ! Empty
PostSubject: Re: Saluttare T.A.T !   Saluttare T.A.T ! I_icon_minitimeMon Jul 16, 2012 12:54 am

naspa tzapa ai luat la prima incercare... noi insa te sustinem in continuare, nu renunta!
Poti oricand sa vii la joc, sunt sigur ca va sari fiecare si te vor ajuta. Iti dam cu schimbul replicile sa bagi cate o tura, sa vezi ce fain e Wink
Sa vedem, incercam cate ceva pe miercuri-joi dupa-masa, in bamfi. Incearca din nou si cu misu, poate data asta ai noroc, ce sa zic Suspect
Back to top Go down
https://www.facebook.com/hr11alx
Sponsored content





Saluttare T.A.T ! Empty
PostSubject: Re: Saluttare T.A.T !   Saluttare T.A.T ! I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Saluttare T.A.T !
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
TOPLITA AIRSOFT TEAM :: Bine ati venit!-
Jump to: